Odkryj i wspieraj świat wiedzy!

Dołącz do SwiadoWiki - platformy dzielenia się wiedzą, bez reklam, otwartej dla twórców.

Witaj w SwiadoWiki

SwiadoWiki (dostępna pod adresami swiadomosc.org oraz swiado.wiki[1]) to platforma dedykowana twórcom, pisarzom, działaczom i wszystkim, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą ii twórczością na zasadach wolnego dzielenia się informacjami, bez reklam produktów czy usług. Nasz projekt opiera się na licencji Creative Commons "Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe", co oznacza, że wszystkie treści są dostępne na wolnych, niekomercyjnych warunkach, z możliwością ich adaptacji i dzielenia się na tych samych zasadach.

Teoria w najlepszym wypadku pokazuje kierunek, jednak nie jest ani drogą, ani celem.

Bert Hellinger

Dlaczego warto dołączyć?

Dołączając do nas, otrzymujesz możliwość promowania swoich treści w społeczności ceniącej otwartość i współpracę. Twoje prace będą dostępne dla szerokiej publiczności, z szacunkiem dla Twojego autorstwa i zasad niekomercyjnego wykorzystania...

Twoja własna strona użytkownika

Każdy autor może stworzyć własną stronę użytkownika, na której szczegółowo opisze swoje usługi, ofertę oraz filozofię pracy. Jest to miejsce, gdzie możesz się przedstawić i pokazać swoje projekty w kontekście, który najlepiej odzwierciedla Twoje wartości i cele. Strona, w której edycji uczestniczysz, automatycznie oznaczy Cię jako jej autora lub współautora i doda link do Twojej strony użytkownika.

Jak możesz dołączyć?

Jeśli jesteś twórcą, pisarzem lub działaczem zainteresowanym współtworzeniem naszej platformy, skontaktuj się z nami. Szukamy osób, które podzielają naszą filozofię wolnego dzielenia się wiedzą i chcą przyczynić się do rozwijania naszej wspólnej przestrzeni wpływając na rozwój naszej kolektywnej świadomości.

Zasady udostępniania treści

Wszystkie treści udostępniane na platformie muszą być zgodne z licencją CC BY-NC-SA 4.0, co oznacza konieczność odpowiedniego oznaczania autorstwa, wykorzystywania ich na warunkach niekomercyjnych i udostępniania zmodyfikowanych prac na tych samych zasadach.

Dołącz do nas już dziś i bądź częścią społeczności, która wierzy w moc otwartej wymiany wiedzy i twórczości!

Autorzy strony

Ta strona powstaje dzięki: świadomość. Od dnia rozpoczęcia anonimowych i unikalnych pomiarów liczby odsłon strony[2] już 16 013 jej gości zobaczyło jej treści dzięki komuś, kto chce i wybiera ją tworzyć.

Przypisy

  1. Adres swiado.wiki używany jest do generowania skróconych adresów URL oraz kodów QR.
  2. Liczba odsłon strony naliczana jest od dnia 8 marca 2024, kiedy to rozszerzenie HitCounters zostało aktywowane.