Odkryj i wspieraj świat wiedzy!

Z SwiadoWiki
Wersja z dnia 12:14, 20 mar 2024 autorstwa Swiadomosc (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

Dołącz do SwiadoWiki - platformy dzielenia się wiedzą, bez reklam, otwartej dla twórców.

Witaj w SwiadoWiki[edytuj | zwiń | zwiń wszystkie]

SwiadoWiki (dostępna pod adresami swiadomosc.org oraz swiado.wiki[1]) to platforma dedykowana twórcom, pisarzom, działaczom i wszystkim, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą ii twórczością na zasadach wolnego dzielenia się informacjami, bez reklam produktów czy usług. Nasz projekt opiera się na licencji Creative Commons "Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe", co oznacza, że wszystkie treści są dostępne na wolnych, niekomercyjnych warunkach, z możliwością ich adaptacji i dzielenia się na tych samych zasadach.

Teoria w najlepszym wypadku pokazuje kierunek, jednak nie jest ani drogą, ani celem.

Bert Hellinger

Dlaczego warto dołączyć?[edytuj | zwiń]

Dołączając do nas, otrzymujesz możliwość promowania swoich treści w społeczności ceniącej otwartość i współpracę. Twoje prace będą dostępne dla szerokiej publiczności, z szacunkiem dla Twojego autorstwa i zasad niekomercyjnego wykorzystania...

Twoja własna strona użytkownika[edytuj | zwiń]

Każdy autor może stworzyć własną stronę użytkownika, na której szczegółowo opisze swoje usługi, ofertę oraz filozofię pracy. Jest to miejsce, gdzie możesz się przedstawić i pokazać swoje projekty w kontekście, który najlepiej odzwierciedla Twoje wartości i cele. Strona, w której edycji uczestniczysz, automatycznie oznaczy Cię jako jej autora lub współautora i doda link do Twojej strony użytkownika.

Jak możesz dołączyć?[edytuj | zwiń]

Jeśli jesteś twórcą, pisarzem lub działaczem zainteresowanym współtworzeniem naszej platformy, skontaktuj się z nami. Szukamy osób, które podzielają naszą filozofię wolnego dzielenia się wiedzą i chcą przyczynić się do rozwijania naszej wspólnej przestrzeni wpływając na rozwój naszej kolektywnej świadomości.

Zasady udostępniania treści[edytuj | zwiń]

Wszystkie treści udostępniane na platformie muszą być zgodne z licencją CC BY-NC-SA 4.0, co oznacza konieczność odpowiedniego oznaczania autorstwa, wykorzystywania ich na warunkach niekomercyjnych i udostępniania zmodyfikowanych prac na tych samych zasadach.

Dołącz do nas już dziś i bądź częścią społeczności, która wierzy w moc otwartej wymiany wiedzy i twórczości!

Autorzy strony[edytuj | zwiń]

Ta strona powstaje dzięki: świadomość. Od dnia rozpoczęcia anonimowych i unikalnych pomiarów liczby odsłon strony[2] już 16 013 jej gości zobaczyło jej treści dzięki komuś, kto chce i wybiera ją tworzyć.

Przypisy[edytuj | zwiń]

  1. Adres swiado.wiki używany jest do generowania skróconych adresów URL oraz kodów QR.
  2. Liczba odsłon strony naliczana jest od dnia 8 marca 2024, kiedy to rozszerzenie HitCounters zostało aktywowane.